Logo

Огледало за шминкање Скопје-Македонија

Број на оглас: 3545649 | Објавен на: 16.03.2020, 23:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Огледало

Вид на оглас: Се продава


Рачна изработка на огледала за шминкање со лед сијалици, во разни димензии.
Огледала за шминкање изработени од дрвени(медијапан) рамки, како и модели без рамки (frameless) -лесно преносливи .
Достава на територија на цела Македонија (преку Карго) ,во Скопје (службена достава).
Ogledalo za sminkanje

Огласи од: MG ART

MG ART

Битпазарска бр.127
Чаир, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 MG ART

Потврден огласувач