1 / 2
Izdavam biljard
1 €
Цената не е фиксна
17.03.2020 00:26

Кисела Вода / Скопје

Izdavam biljard 7ca od markata Pionir.
Biljardot e vo dobra sostojba so novi topki i shteki.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071308171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам