1 / 2
Купувам Nintendo игри за NES, SNES, N64, Game Boy, GBA
По Договор
25.06.2022 03:43

Скопје Центар / Скопје

Купувам оригинални игрици/кертриџи за Nintendo NES, SNES, Nintendo 64, Game Boy (color) и Game Boy Advance. Барам исклучиво англиски игри.

Погледнете пример на сликата.
Цена по договор.
Контакт исклучиво преку порака на реклама5.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се бара од:

Toshe
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам