1 / 2
Se prodavaat zvucnici 15ki ili zamena za bas binovi
200 €
16.07.2020 18:56

Аеродром / Скопје

Se prodavaat zvucnici usblaster 15ki so mnogu kvalitetni visokotonci ili zamena za bas binovi

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078456775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам