1 / 4
Dvostran samolepliv gumiran drzac
350 МКД
04.05.2021 10:37

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Двостран самолеплив гумиран држач. Се користи за употреба во вашата канцеларија, дом, автомобил.

✅ Гел Влошката може да се одстрани без оштетување на вашиот предмет. Не претрпува оштетување од изложеност на УВ или високи температури.
✅ Држи до 2 килограми, иако тоа може да варира во зависност од текстурата, видот и големината на предметот. Препорачуваме да користите повеќе гел влошки за потешки или скапоцени предмети.
✅ Должина - Ширина: 8 x 6цм

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dodaten retrovizor

550 МКД

Android - Type C Magneten kabel

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам