1 / 4
УНИВЕРЗАЛНА БРУСАЛКА ЗА НАДВОРЕШНО И ВНАТРЕШНО БРУСЕЊЕ
1 €
Цената не е фиксна
13.03.2022 15:31

Гази Баба / Скопје

Brusalka - МАШИНАТА Е ВО ОДЛИЧНА РАБОТНА СОСТОЈБА, F200 L750.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ НА БРОЈОТ. 072/245-473

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

alfa plam
Потврден огласувач
070774888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам