1 / 7
ATV 2017
2.500 €
Цената не е фиксна
22.03.2020 20:56

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2017

Модел:

Zongshen

ATV- 250cc c7 ( Zongshen) novo proizvedeno 2017 so 174 KM
Vodeno ladenje, bandazi 12-ki, digitalna kilometraza, Alarm, zastitni racki za race, speare rezervar, disk kocnici napred nazad, prenos na karden ( ne lanec so moznost gosenici da se stavat ) so opcija Brza spora Dupli auspuci DVA mng jak zvuk airbag chock na amontizerite napred nazad....

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам