1 / 3
SE PRODAVAAT POJACALA SONY VO EKSTRA SOSTOJBA EVTINO!!!
5.000 МКД
21.11.2022 17:41

Тетово / Тетово

SE PRODAVA POJACALo

1. SONY STR - DG500 MODEL (SREBRENO) SAROUND POJACALO EKSTRA SOSTOJBA RABOTI BESPREKORNO CENA 5500 DEN


MOZNA ZAMENA

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Dado
ТЕТОВО
Потврден огласувач
070267267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам