1 / 7
Xiaomi Jimmy JV53 Bezzicna pravosmukalka
11.990 МКД
Цената е фиксна
04.04.2020 19:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Помоќна и поекономична од било кога! Ви го претставуваме новиот член на фамилијата JIMMY!
Благодарение на дигиталниот мотор од 100.000 вртежи во минута, безжичната правосмукалка JIMMY JV53 ја елиминира нечистотијата во домот која се наталожува секојдневно, згора на тоа ги елиминира влакната од домашните миленичиња, како и од каучи и кревети, гарантирајќи оптимална хигиена.
Содржи систем за филтрација кој благодарение на HEPA филтерот на 4 нивоа, чисти 99% од честичките со димензии над 0,3 микрони, во исто време го прочистува и издувниот воздух. Батеријата е со времетраење од 45 минути, со моќност од 425W, моќност на вшмукување од 20.000Pa и 125 Watt.
Нејзините димензии и тежина од само 1.5 кг ја прават лесно пренослива, додека пак иновативниот дизајн ја прави доста удобна и лесна за користењe дури и во најнепристапните места, како на пример зад санитарија, под креветот, под каучот, на горниот дел од мебелот кој често е тешко достапен.
Одличниот однос квалитет/ цена ја прави JIMMY JV53 една од најдобрите безжични правосмукалки присутни на пазарот.
Освен безжичната правосмукалка, пакувањето содржи и многу додатоци, како анти-грини четка за оние кои страдаат од алергии, моторизирана четка за под и теписи и уште многу други мали четки кои овозможуваат удобно и грижливо чистење.
Детали за производот:
модел: JV53
моќност: 21.6V, 425W, 20kPa, 125AW
функции: 100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB
батерија: 10 X 2.5Ah / 54Wh
пакувањето содржи: 1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење
бренд Xiaomi

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од: Претпријатие

Смартус
Потврден огласувач
076 750 968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам