Logo

PRODAVAM CITROEN BERLINGO CENA PO DOGOVOR

Број на оглас: 3547607 | Објавен на: 19.03.2020, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava citroen berlingo 2006 god vo odlicna sostojba, cenata e po dogovor

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Goran