1 / 5
PRODAVAM SONY DCR-SX65E
3.500 МКД
08.05.2022 20:27

Скопје Центар / Скопје

Prodavam SONY model DCR-SX65E kako nova ide so polnac i kabel audio video.
Moze zamena za mobilen telefon po realna cena.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
079202457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам