Logo

Prodavam dupli kombiniran frizider

Број на оглас: 3547641 | Објавен на: 27.03.2020, 02:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Friziderot e vo ispravna sostojba raboti super

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач