Vozač so C,d,e kategorija
1 МКД
28.05.2020 09:16

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota kako vozač imam C,e,d kategorija iskustvo so kiper Slave 078281874

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078281874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам