1 / 4
Electro voice dvx3150 za zx5 dynacord madras
1 €
Цената не е фиксна
25.12.2021 10:41

Штип / Штип

Electro voice dvx3150 15 inci 500w rms 1000w mus. Za electro voice ZX5 kutiite i madras serija na dynacord dva komada cisto novi neupotrebuvani.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам