1 / 4
USB, Stick, Stickovi so 2000GB, 2TR
4.000 МКД
Цената е фиксна
12.11.2021 10:45

Аеродром / Скопје

Prodavam novi odlicni usb stikovi so 2T, 2000gb, CENA FIKSNA - 2500den

JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам