1 / 8
Vakum pumpa pumpi вакум пумпи пумпа
5 €
15.09.2022 10:01

Прилеп / Прилеп

Се продаваат вакум пумпи од марката на busch и becker vo ispravna sostojba imam i pomala so 2.2 kw motor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам