1 / 10
Audi A4 1.8T
4.000 €
15.06.2020 19:06

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 1.8T, socuvano se koristi sekoj den, dvojni bandazhi 17ki, so originalnite 16ki, plinski ured, super ekonomicno, godishen zelen karton, vinetka godishna za bg vazhi do 08/02/2021. Izminati realni 297k km. Za povekje informacii na tel: 078 600 312

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sinisasinisa32@yahoo.com
Потврден огласувач
078277480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам