1 / 7
Rezervoar Acerbis od KTM so sediste
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.10.2022 14:05

Аеродром / Скопје

Prodavam plasticen rezervoar 15 litra za enduro proizveden od Acerbis, komplet so sediste. 2500den 071/310105

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Останатo

Се продава од:

Dr.
Потврден огласувач
071310105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам