1 / 3
Motorot se prodava cel i e vo neispravna sostojba
8.000 МКД
Цената е фиксна
21.03.2020 14:43

Македонска Каменица / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Mei duo

Километри:

10000

Motorot ima sobrakajna i e na moe ime

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071350896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам