1 / 11
kuka vo Butel 2
225.000 €
Цената не е фиксна
240.000 €
23.01.2023 23:52

Бутел / Скопје

Број на соби:

15

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

335 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Ljuba Ivanovik br7b

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na ul:Luba Ivanovik,br7b, so tri posebni vlezovi, gradena po visoki standardi, so kvalitetni materijali, tri odvoeni spratovi Po 100-110m2(vkupno 330m2),plus podrum i garaza okolu 45m2, so parno na peleti I kamin na drva. Vo odlicna SOSTOJBA,I cista dokumentacija! Dvorno mesto 335m2.

Tel:070/235-131
Cena:225 000evra

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

mac
Потврден огласувач
070235131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам