Logo

Volkswagen Jetta

Број на оглас: 3549368 | Објавен на: 02.08.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

5.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Jetta
Proizvedena 2007 godina
Najdobriot morot 1.9 TDi 105 ks 77kw
Regestrirano cela godina
Kompletno servisirana
Novi site 4 gumi
Vo besprekorna sostojba
Bez zamena
Za povece informaci na tel
076 554 812

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Iveko

Потврден огласувач