Prodavam kuka
50.000 €
17.07.2021 08:40

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

1992

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Zeleznicka bb

Prodavam kuka vo stip zeleznicka stanica sredena dokumentacija so imoten list kukata e vo dobra sostojba odrzavana tel.+38670412211

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
074233112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам