1 / 9
Vodootporen digitalen aparat Samsung wp10 vo kutija
100 €
18.06.2021 22:42

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Samsung

prodavam vodootporen digitalen apara vo kutija koplet kako nov
aparatot e odlicen i ubavi sliki vadi i snimki HD

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам