1 / 2
Нови црвени „Анимал“ затки за волан
100 МКД
25.06.2022 09:30

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови затки за шипката од воланот - bar-ends од фирмата Animal во црвена боја.
Пластични се и има дупка на средина.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Волани , Рачки

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070876353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам