1 / 5
Uslugi so prikolka
15 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 20:44

Василево / Струмица

Nudam uslugi so prikolka za prevoz na razni stoki i uslugi,dimenzii 300x150 visina 165 cm.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070322163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам