IZDAVAM NIVI VO TREMNIK
По Договор
21.05.2020 12:02

Неготино / Неготино

Квадратура:

100000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

IZDAVAM NIVI VO TREMNIK

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ad
Потврден огласувач
070343079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам