1 / 2
Golf 4 (za delovi)
1 €
13.01.2021 21:10

Гостивар / Гостивар

Golf 4 1.9 tdi
4 gumi skoro novi & felgi
( 255/ 55/ R16 )
6 berzini menjac
Digital AC clima

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Sabri
Потврден огласувач
070540113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам