1 / 6
PROTIFPAZARNO VOZILO IVEKO
По Договор
07.07.2022 23:04

Струга / Струга

PROTIFPAZARNO VOZILO
Uvezeno god.1987
Vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

maloya25
Kej 8mi Noemvri
Потврден огласувач
070212407 -070362157 - 070261157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам