Logo

mercedes ml

Број на оглас: 3550424 | Објавен на: 23.03.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 350

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 30.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kolata e vo super sostojba .

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 agron

Потврден огласувач