1 / 4
Kuka vednas vseliva so dokumenti
84.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 17:36

Бутел / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

142 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Butelska 7a

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnicata karsi rasadnikot
Kompletna so dokumentacija
Legalizirana
070333083

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
072270370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам