1 / 2
SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI
10 €
Цената не е фиксна
18.01.2023 17:33

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima legalizirani objekti 60 m2 so markica za gradenje po vasha zelba. Sprovedena voda od Strezevo za navodnuvanje kompleten sistem. Nivata e postojano obrabotuvana, ne e stoena zemja.
Za povekje informacii javete se samo na telefonot 076209709
076209709
076209709

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
076209709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам