1 / 12
МИКСЕТА DYNACORD 1600, МИКСЕТА PEAVEY, ЗВ. КУТИИ, БАС БИНОВИ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.04.2020 13:00

Тетово / Тетово

Миксета DYNACORD од прв газда
Миксета PEAVEY со ефекти
RCF со 15 инча звучник - 2 кутии
Бас бинови 15 инча - 2 кутии
Бас бинови 18 инча - 2 кутии
Принц саунд со RCF 15 инча - 2 кутии


Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075598685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам