1 / 9
Renovirana Garsonjera so nov mebel
14.999 €
19.06.2022 20:27

Кичево

Број на соби:

1

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

4 juli Kicevo 1/1

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako deloven prostor) i se naogja nasproti zdruzenie na vozaci KIcevo. renovirana 2020 so nov mebel. so parking. So cist imoten list.
070 893844 i 070 929684
070 929 684
viber +385976599874 Fili

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам