1 / 10
Gitara novi Gitari po ekstra ceni
3.000 МКД
31.08.2022 12:52

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavaat novi gitari spakuvani vo kutija po ekstra cena
3000 denari
4800
6.000
8.000 den
10. 500 denari
Telefon za kontakt 075 980 194
Moze da se prati i po kargo

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам