1 / 5
Se prodava Fotelja Fotela Фотеља
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 19:03

Аеродром / Скопје

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071325262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам