1 / 8
Gitara nova Po ekstra cena
5.300 МКД
31.08.2022 12:52

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava novi gitari spakuvani vo kutija
Po ekstra ceni
Samo za 5300 denari
Telefon za kontakt 075 980 194
Moze kontakt i na viber
Mozna e isporaka i po kargo

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам