1 / 2
Disk za renault 5 campus i nesto za ford escord
10 €
09.12.2022 09:05

Гостивар / Гостивар

Nov disk za renaul kampus marka meteli. Imam i delovi za ford escord hladnjak za voda vrati stakla Desno krilo anlaser alternator retrovizori maska vnatresna i dr za poveke info na tel 078/271.061

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

dzonka
Потврден огласувач
078271061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам