1 / 9
Šlagmasine masina za slag
1 €
31.05.2022 11:01

Гостивар / Гостивар

Šlagmasine masina za slag
Made in Swiss
4.5L

Link na youtube:
https://youtu.be/hdRYZFv2pYY

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Masini2015
Потврден огласувач
072666773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам