1 / 5
DISPECER - ДИСПЕЧЕР / Dispecerski Uslugi Диспечерски услуги
1 €
Цената е фиксна
18.08.2022 12:34

Штип / Штип

Нудиме диспечерски услуги за вашите камиони низ цела Европа , официјални преставници сме на австриска шпедиција за Македонија и Бугарија релации
CH-GB-CH ,
DE-GB-DE
BENELUX -CH -BENELUX .
BENELUX - FR
ITALIJA - GB - ITALIJA
AT/DE -SVEDSKA

Соработуваме со други шпедиции доколку не сте поврзани со некоја шпедиција нудиме работа директно за европски фирми со ваши приколки а можност и за приколки под наем.
Најдобри цени на пазарот за извозен километар.

-ДОСТАПНОСТ 24/7
-Професионално следење и координирање на вашиот камион
-Водење и средување на целосната документација
-Помош при сервисирање на возилата
-Посредување на вадење за картица за гориво
-Директни договори со шпедиција и плаќањето е на вашата сметка!!!
-Посредување и припрема на комплетна документација за вадење на англиска и швајцарска виза за возачи.

Дипломиран сообраќаен инженер со повеќе од 10 години работно искуство во меѓународен транспорт.

телефон за контакт/вибер : 00 389 70 944 584
е меил: draganstefanovski584@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070944584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам