1 / 6
Украсни Саксии
189 МКД
22.04.2020 13:56

Прилеп / Прилеп

Разубавете го вашиот двор
со Декоративни Саксии
во различни големини и бои по ваша желба

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
078946632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам