1 / 7
АУДИ 80 Б4
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2020 18:05

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

Друг модел

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ауди 80 Б4 караван произведена 1994 год 1 9ТDI 66 кв, автомобилот е регистриран до јули 2020 год со зелен картон.
Информации на тел: 078 411 - 552 Љупчо

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tања
Потврден огласувач
070742732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам