1 / 9
СЕ ПРОДАВА DAF 2007 год. 45.22
1 €
Цената не е фиксна
16.04.2020 15:47

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВА DAF 2007 год. 45.22.
Регистриран пред 3 дена во одлична состојба и со одлични гуми.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
071472748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам