1 / 4
Inovativna Tus racka
299 МКД
16.11.2022 15:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚿 Иновативна туш рачка со јонизирани и минерални биоактивни топчиња и механизам за 3 начини на прскање.

💦 Револуционерната технологија за микро млазници ги прави дупките за излез помали и погусти, со што се зголемува брзината на протокот на вода до 200%, а со тоа се зголемува и притисокот на водата. Во исто време, заштеда на вода до 30%.

☑️ Плоча од не'рѓосувачки челик со ласерски перфорирани ситни дупки.
☑️ Режим на 3 начини на прскање.
☑️ Димензија: 235 x 80 x 18мм.
☑️ Јонизирани топчиња кои ја
☑️ Еко чиста филтрација на вода за отстранување на штетни материи (тешки метали, хлор, микроорганизми)
☑️ Минерализирани топчиња во горниот дел ја збогатуваат со минерали.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Cetka i Sad za mienje sadovi

350 МКД

Disk za obrabotka na drvo

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам