1 / 2
Мијалник (лабаво) за во бања
1.000 МКД
27.03.2020 21:06

Ѓорче Петров / Скопје

Димензии: 50х41 цм
Боја: Бела

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076569905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам