1 / 8
krap carp raketa sbomb spod optegaci svingeri swingeri ribi
1 €
12.11.2021 21:45

Кичево

raketa obicna 250 den

swingeri so otvaranje za stavanje tezina ili ampula 150 den parce

pop up sungercina
igli 50 den
stoperi za boili
idr...

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

kicevo
Потврден огласувач
072232220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам