1 / 1
Zlaten Broj 079222262
800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2020 23:21

Скопје Центар / Скопје

Zlaten Broj / Numer i arte
Brojot e TELEKOM MK
079222262

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

Zlaten
Потврден огласувач
079222262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам