1 / 1
Set pili Parkside Germany 210mm.
По Договор
14.09.2020 08:06

Битола / Битола

Novi kruzni pili Parkside Germany so 42-60-80-zabi za metal drvo,laminat plastika.210mm.na 30 mm.otvor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071/73-88-65
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам