1 / 1
OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA
3.000 МКД
30.11.2022 15:33

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA.SKRSENI ISPRAVNI NEISPRAVNI .PONUDETE STO IMATE PLAKAM KES VEDNAS PO DOGOVOR

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам