1 / 12
Se prodava nova kukja
По Договор
03.06.2022 11:12

Велес / Велес

Број на соби:

9

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Panche Vaskov 65

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес.
Куќата е со вкупна површина од 189м2, со засебен двор и деловен простор со површина од 143м2.Цена за куќата - по договор.


Телефон
072/226-040

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078366402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам