1 / 3
Prodavam novi Betamax kaseti Sony, Tdk, Maxell beta
5 €
31.03.2020 21:02

Карпош / Скопје

Prodavam novi neotpakuvani betamax kaseti:
TDK L-750... 2par.
Maxell L-750... 2par.
Sony L-750... 2par.
Cena: 5eur/parce
Za cela kolicina, cena po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075388082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам